בדיקת זכאות ללא עלות מלא את הפרטים האישיים ויועץ רישום יחזור אליך בהקדם

  רישיון קבלן כוח אדם

  חברת הילה רישום קבלנים, עוסקת בהשמת כוח אדם למגוון ענפי התעסוקה במשק הישראלי.

  חברתנו עוסקת בגיוס עובדים לתחום הבניין, התיירות, הבריאות, התעשייה ועוד…

  הגשת בקשות, השמת בעלי כישורים לחברות, דיווחים שוטפים, שירותי ייעוץ ועוד..

  אנו יודעים לטפל בבקשות קטנות של מספר עובדים ועד השמת עובדים לפרויקטים גדולים בהיקף של מאות עובדים.

  בחברת הילה רישום קבלנים, מאגר זמין כל הזמן של מהנדסים, הנדסאים ומנהלי עבודה בתחומים רבים, לרבות אישורי העסקת עובדים פלסטינאים.

  לשכה פרטית

  חברתנו מתמחה בהגשת בקשות לרישום לשכה פרטית (קבלן כוח אדם או קבלן שרות) למשרד התעשייה והמסחר, על כל שלביה חברתנו מכינה את המועמד לראיון האישי במשרד הכלכלה , עוסקת באיסוף האישורים, ומעניקה לך שרות מקיף המבין את צרכיך ואף יקים עבורך לשכה פרטית ביעילות ובמהירות.

  מומחים ברישיון קבלן כוח אדם

  חברתנו מתמחה בהגשת בקשות לקבלת רישיון קבלן כוח אדם, ניתן לאלו העומדים בקריטריונים שונים. המגיש חייב להיות בעל עסק בתחום ורצוי שאף יהיה מנהלו. הבקשות כוללות הגשת טפסים ומסמכי אימות שונים. עבור הלשכה לעבודה ותעסוקה השייכת למשרד העבודה והרווחה, הכנה לריאיון אישי, שהוא תנאי מרכזי לקבלת הרישיון, טיפול במסמכי ערבות בנקאית נדרשים, ריכוז היקפי עבודה ועוד.. לאחר קבלת הרישיון יכול הקבלן להתחיל בתהליכי גיוס עובדים ולספק עובדים ללקוחות הנזקקים להם.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  בדיקת זכאות ללא עלות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   מידע נוסף

   מה הקריטריונים לקבלת רישיון קבלן כוח אדם

   רישיון קבלן כוח אדם 

   רישיון קבלן כוח אדם, ניתן לאלו העומדים בקריטריונים שונים. בעיקרון, המגיש חייב להיות בעל עסק בתחום ורצוי שאף יהיה מנהלו. הבקשות כוללות הגשת טפסים ומסמכי אימות שונים. התהליך כרוך בבירוקרטיה רבה ומשום כך, כדאי להיעזר במומחים בעלי  ניסיון בנושא. חברת הילה רישום קבלנים, עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   רישיון קבלן כוח אדם – תהליך מסודר ומורכב 

   רישיון קבלן כוח אדם, הינו תהליך ארוך המתחיל במילוי טפסים בתוספת מסמכים ותצהירים שונים. הוא נערך על ידי הלשכה לעבודה ותעסוקה השייכת למשרד העבודה והרווחה. לאחר קבלת הרישיון יכול הקבלן להתחיל בתהליכי גיוס עובדים ולספק עובדים ללקוחות הנזקקים להם. המבקש חייב להיות בעל ידע וניסיון של לפחות 3 שנים בתחום כוח האדם. הוא או עובדיו הבכירים חייבים להיות ללא עבר פלילי במשך 5 שנים מיום הגשת הבקשה, במסגרת הבדיקות הוא חייב לעבור גם ריאיון. תנאי מרכזי בקבלת הרישיון הוא, העמדת ערבות בנקאית אשר הסכום שבה נקבע על פי פרמטרים שונים כולל גם היקפי עבודה.  

   תהליך הבקשה

   כל מי שחושב שהוא עומד בתנאי הסף יכול להגיש את הבקשה בעצמו, על טופס מקוון שניתן להוריד באינטרנט. יש לצרף קורות חיים שלו ושל המנכ"לים בחברה, אישורים על ניסיון ניהולי נדרש כולל רשימת טלפונים של אנשים היכולים להעיד על כך. בנוסף, טופס הסכמה לקבלת מידע פלילי מהמשטרה, תצהיר שנחתם על ידי עורך דין לגבי הבכירים בנושא היעדר הרשעות, קנסות ותביעות אזרחיות, מסמכי מאזני בוחן של החברה מסמכים לגבי קיום משרד, מצבו, תחזוקתו וכדומה. לצד הריאיון האישי שעליו לעבור, יש בוחן על תחום העסקת עובדים כולל דיני עבודה. בשלב הזה יתבקשו המועמדים לספק רשימות עובדים על פי פורמט מיוחד, וכן, טבלאות נתונים לצורך קביעת גובה הערבות הבנקאית הנדרשת. 

   שירות מקצועי

   חברת הילה רישום קבלנים, מתמחה בנושא ומומלץ לקבל ממנה שירות יעיל ונאמן. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיע ממתן שירות מקצועי עם יחס אישי לכל לקוח. השירות כולל ייעוץ, בדיקת קריטריונים בסיסיים, הגשת טפסים, מעקב, דיווחים שוטפים וליווי כללי.  

   התנאים לקבלת רישיון כוח אדם

   רישיון כוח אדם

   רישיון כוח אדם, ניתן לכל מי שהגיש בקשה ועומד בתנאיה. המגיש חייב להיות בעל תנאי סף נדרשים אחרת בקשתו לא תידון. תהליך הבקשה הינו ארוך ומורכב וכדאי להיעזר במומחים המכירים אותו. מי שמוסמך לדון בו היא הלשכה לעבודה ותעסוקה השייכת למשרד התעסוקה והמסחר. חברת הילה רישום קבלנים, עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה פרטים רבים, יעוץ וליווי צמוד עד לקבלת ההיתרים.

   רישיון כוח אדם – מתקבל בתהליך מסודר

   רישיון כוח אדם מתחיל כאשר מגישים בקשה על טופס מקוון שניתן להורידו באינטרנט. כל המבקש לקבלו חייב להיות בעל ניסיון בניהול כוח אדם במשך 3 שנים לפחות. תנאי נוסף הוא שלא הוא ולא בכירים בארגון שלו, הורשעו בעבירות פליליות ושיש בהן קלון במשך 5 שנים קודם להגשת הבקשה. בשלב הראשון מגישים מסמכים ותצהירים שונים. כך, קורות חיים של המבקש ומנהליו הבכירים, אישורים על ניסיון ניהולי קודם בתחום (כאן יש לצרף רשימת טלפונים של אנשים היכולים לאשר זאת), טופס הסכמה לקבלת מידע פלילי מהמשטרה, תצהיר חתום על ידי עורך דין לגביו ומנהליו הבכירים שבו נכתב שלא היו להם הרשעות, קנסות ותביעות אזרחיות, מאזני בוחן של החברה, וכן, מסמכים לגבי קיום משרד בבעלות או הסכם שכירות מתאים. המסמכים האחרונים חייבים לפרט על מצבו ותנאי תחזוקתו לרבות התנאים הסניטאריים.

   בוחן וריאיון

   המגיש חייב לעבור בוחן בנושאי חוקי עבודה, וכן, אמור לעבור ריאיון אישי. בעת הריאיון הוא צריך לספק מסמכים הכוללים טבלאות נתונים שעל פיהם נקבע סכום הערבות שהוא צריך לצרף. בנוסף, רשימת עובדים על פי פורמט מיוחד. תנאי לקבלת הרישיון הוא העמדת הערבות ככתבה וכלשונה על פי דרישות החוק.

   רישיון לחברת כח אדם

   חברת הילה רישום קבלנים מתמחה בנושא ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי ואדיב. הוא כולל ייעוץ, מילוי והגשת מסמכים, מעקב וליווי כללי. מנהלי החברה מכירים את הנושא לעומק מעיסוק אינטנסיבי בו עבור לקוחות מגוונים לאורך שנים. הם ישמחו להעמיד את כל הידע והניסיון שברשותם לכל לקוח נזקק. מעורבותם בתהליך מקלה מאוד בקבלתו ואף עשויה למנוע טעויות אשר יאריכו אותו שלא לצורך.

   רישיון קבלן כח אדם – בעל מספר שלבים 

   רישיון קבלן כח אדם

   רישיון קבלן כוח אדם, מאפשר לבעליו לספק עובדים לחברות אחרות. אחד היתרונות עבורו הוא שמדובר בעיקר בהשמה כאשר העובדים עצמם מועסקים, בסופו של דבר, אצל הלקוח מקבל השירות. תהליך קבלת הרישיון מורכב וארוך וכרוך בעמידה בקריטריונים מוקדמים. בנוסף, יש להגיש מסמכים ותצהירים, לעמוד בבוחן ידע, לעבור ריאיון ועוד. חברת הילה רישום קבלנים, פועלת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   רישיון קבלן כח אדם – בעל מספר שלבים 

   רישיון קבלן כוח אדם נעשה בתהליך הכולל מספר שלבים. הבקשה מוגשת ללשכה לעבודה ותעסוקה השייכת למשרד התמ"ת -תעשייה והמסחר. ראשית התהליך הוא בבדיקה עצמית כולל תנאי הסף הנדרשים. המבקש חייב להיות בעל ניסיון בניהול של 3 שנים לפחות בנושא כוח אדם. הוא או מנהליו הבכירים ללא עבר פלילי, במשך 5 שנים שקדמו ליום הבקשה. את הטפסים ניתן להוריד בצורה מקוונת ולהגיש בתוספת המסמכים הבאים: 

   1. קורות חיים של המבקש ומנהליו הבכירים.
   2. אישור על ניסיון ניהולי קודם. יש צורך להוסיף רשימת טלפונים של אנשים היכולים לאשר זאת.
   3. טופס הסכמה לקבלת מידע פלילי מהמשטרה.
   4. תצהיר הנחתם על ידי עורך דין לגביו ובכירים בעסק שלו בנושא היעדר הרשעות, קנסות ותביעות אזרחיות.
   5. מאזני בוחן של החברה.
   6. מסמכים לגבי קיום משרד ברשותו, או, לחילופין, הסכם שכירות ופרטים על מצבו ותחזוקתו.
   7. משרד עם נגישות.

   רישיון לקיום לשכה פרטית

   בשלב הבא ולאחר בדיקה ראשונית, הוא יוזמן לבוחן בנושא העסקת עובדים וחוקי עבודה. בנוסף אליו, יצטרך לעבור ריאיון אישי. במסגרת הריאיון הוא יתבקש לספק מידע הכולל רשימות עובדים לפי פורמט מיוחד, וכן טבלאות נתונים לצורך קביעת גובה הערבות המבוקשת אותה הוא יצטרך להעמיד לפני קבלת הרישיון המיוחל. הסכום שלה נקבע על פי הנתונים שהגיש בתוספת פרמטרים אחרים.  

   שירות מקצועי

   חברת הילה רישום קבלנים, מתמחה בנושא. היא בעלת תשתית מתאימה לפעילותה ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הטיפול הוא מקיף וכולל ייעוץ, הגשת מסמכים, מעקב, מענה לבקשות נוספות וליווי צמוד עד שהרישיון מתקבל ודיווחים שוטפים למט"ש לאחר קבלת היתר העסקה.
   שירות צמוד מקצר משמעותית את התהליך ותורם להצלחתו. 

   רישיון כוח אדם – מאפשר השמת עובדים

   רישיון כח אדם

   רישיון כוח אדם, מתקבל לאחר הגשת בקשה ללשכה לעבודה ותעסוקה השייכת למשרד, דיון בה ואישורה. יש צורך לעמוד בתנאי סף לפני הבקשה. במהלכה נעשים בוחן וריאיון ונבדקים מסמכים המוגשים לעיון. מדובר בתהליך ארוך ומורכב וסיוע מקצועי ממומחים בתחום יכול רק לעזור. חברת הילה רישום קבלנים, עוסקת בנושא וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   רישיון כח אדם – מאפשר השמת עובדים 

   רישיון כח אדם, מאפשר למקבלים אותו הרחבת פעילות בנושא השמת עובדים לכוח אדם. מכאן התחום יכול אך להתפתח לנושאי שונים כמו השמת עובדים זרים, סיעוד, טיפול בהיתר לעובדים פלסטינאים ועוד. הכול, כמובן, מותנה בקבלת היתרים נוספים. היתרון בעיסוק הזה שהקבלן בעל הרישיון אינו מעסיק את העובדים אלא רק לקוחות המקבלים ממנו שירות. התהליך מתחיל בעת הגשת המסמכים. תנאי הסף למבקש הינם ניסיון בניהול כוח אדם של 3 שנים לפחות והיעדר עבירות פליליות מהעבר – לו ולבכירים בארגונו במשך 5 שנים לפחות מיום הגשת הבקשה. יש צורך להגיש את המסמכים הבאים: קורות חייו של המבקש ומנהליו הבכירים, אישור המעיד על ניסיון ניהולי קודם כולל צירוף רשימת טלפונים של אנשים היכולים להעיד על כך, טופס הסכמה לקבלת מידע פלילי מהמשטרה, תצהיר חתום על ידי עורך דין בנושא היעדר הרשעות, קנסות ותביעות אזרחיות שלו ובכירים בארגון. בנוסף, יש להוסיף, מאזני בוחן של החברה ומסמכים לגבי משרד ברשותו – פרטי או מושכר כולל פרטים על מצבו, תחזוקתו, וכדומה.

   ריאיון ובוחן

   בשלב הבא, הוא יוזמן לבוחן בנושא חוקי עבודה, וכן, יקוים עימו ריאיון אישי. הוא יתבקש להביע עימו מסמכים הכוללים רשימות עובדים לפי פורמט מיוחד, וטבלאות נתונים לצורך קביעת גובה הערבות המבוקשת. תנאי לקבלת הרישיון הוא העברתה על פי התנאים והסכום הנקבע על פי הנתונים שהגיש ופרמטרים אחרים.  

   רישיון חברת כוח אדם

   חברת הילה רישום קבלנים, הינה בעלת מוניטין בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות. הוא כולל ייעוץ, מילוי והגשת מסמכים, ליווי התהליך עד קבלת הרישיון. מנהלי החברה ישמחו להעמיד את כישוריהם והתשתית שהקימו לכל לקוח.

   שיווק דיגיטלי לעסק שיווק דיגיטלי לעסק

   תפריט נגישות