בדיקת זכאות ללא עלות מלא את הפרטים האישיים ויועץ רישום יחזור אליך בהקדם

  פנקס הקבלנים

  פנקס הקבלנים הרשומים

  פנקס הקבלנים הינו, למעשה, מאגר מידע ממשלתי. הוא נערך על ידי רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. נכללים בו אך ורק קבלנים שקבלו תעודת קבלן רשום בתחום פעילותם. בנוסף לתחום, הם מקבלים גם רמת סיווג 1-5, המתירה להם את היקף הפעילות האפשרית מבחינתם. חברת הילה רישום קבלנים, עוסקת ברישום קבלנים, שינויים סיווג ברשם הקבלנים, כוח אדם לענף הבנייה ועוד, עבור חברות בנייה וקבלנים, המעוניינים להירשם בפנקס הקבלנים בישראל ולעבוד כחוק.

  פנקס הקבלנים – מומלץ להיעזר בו 

  פנקס הקבלנים מעיד על כך שהקבלן עבר בדיקות והוא פועל על פי התקנות הקיימות בתחום בו הוא פועל. ניתן למצוא את כל תחומי הבנייה הקיימים ובין היתר, חשמל, אינסטלציה, שיפוצים, עפר, הנדסה בנאית (בניין) ועוד. המשמעות היא שהוא רשאי לפעול אך ורק בתחום בו הוא קבל רישיון קבלן רשום. יחד עם זאת, כל אחד יכול להיכלל במספר תחומים. בנוסף לכך, הוא מקבל דרגת סיווג שהראשון בהם מתחיל באות א'. הדרגה נקבעת על פי היקף כספי לכל פרויקט או היקף השטח הפיזי שלו. הסיווגים הנמוכים מוגבלים בעוד שבעלי הסיווגים הגבוהים ביותר יכולים להגיש הצעות למכרזים ולבצע פעילות בהיקפי ענק. החשיבות בסיווג זה, להבטיח מידע בטוח לכל אחד ואחד כולל אנשים פרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור וממשל ועוד.

  פנקס קבלנים

  פנקס קבלנים נערך ומפוקח על ידי רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. מדובר על מאגר מידע המכיל קבלנים אשר נרשמו אליו לאחר שהגישו בקשות ועמדו בקריטריונים שנקבעו על ידי מומחי המשרד. נרשמים אליו קבלנים שונים בתחומי הבנייה ועבודות הגמר השונות הקשורות בה. כל אחד רשאי להירשם לפחות בתחום אחד בו הוא מתמחה, ובנוסף, מקבל סיווג לגבי היקף הפעילות המותרת לו. חברת הילה רישום קבלנים, עוסקת בנושא ומומחיה יכולים לספק מידע רב ושירותים כאלו ואחרים לקבלנים, חברות בנייה וחברות שיפוצים.

  פנקס קבלן רשום

  כל קבלן יחיד, חברת בנייה או חברת שיפוצים, יכולים להגיש בקשה להירשם בפנקס הקבלנים בישראל ועליו לצרף מסמכים שונים ובין היתר: תצלום דף זהות כולל מספר זהות ושם, תצהיר חתום בפני עורך דין, הצהרה חתומה על ידי המבקשים לאימות היעדר הרשעות, אישור עוסק מורשה ממע"מ. אישור על ניהול ספרים כחוק. ייפוי כוח לעורכי דין המייצגים את מגיש הבקשה. יש לצרף מסמכים נוספים וביניהם: אישור המעיד ותק בניסיון בענף, לו או לבעל הכישורים הנדרש לצורך הרישום, הכוללים תצהירים חתומים על ידי עורך דין, כרטסת הנהלת חשבונות ופירוט חשבוניות על פי פורמט מבוקש,  אישור על קורס מקצועי בענף המבוקש אם מדובר בבקשה הנסמכת על בסיס העסקת בעלי כישורים סך המסמכים לאיסוף יהיה גבוה משמעותית כיוון כי יש להגיש מסמכים של מהנדסים/הנדסים החתומים כבסיס רישום לחברה ועוד ועוד ועוד…

  פנקס הקבלנים הרשומים

   

  שתפו את הפוסט עם חברים

  בדיקת זכאות ללא עלות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
   מידע נוסף

   מהו פנקס הקבלנים

   שירות מקצועי לרישום בפנקס הקבלנים

   חברת הילה רישום קבלנים, מתמחה בנושא וניתן לקבל דרכה שירותים מקיפים כוללים לקבלן, חברת הבנייה או קבלן השיפוצים. צוות החברה כולל יועצים מקצועיים, עורכי דין ופקידי רישום המתמחים בדיוק בתחומים אלו.
   החברה מבצעת עבורכם בדיקת זכאות ראשונית ללא עלות ובמידה והנכם עומדים בקריטריונים, מעניקה לכם החברה את שירותיה הכוללים, בהתאם לסוג הבקשה.

   למי מיועד פנקס הקבלנים

   פנקס קבלנים – מיועד ונגיש לכל מתעניין

   פנקס קבלנים הינו סוג של אסמכתא המציינת כי הקבלן עבר בדיקות שונות של הממסד. זהו סוג של חותמת המעידה על אמינות שכדאי לכל לקוח להתחשב בה. יכולים להירשם אליו קבלנים בתחומי החשמל, האינסטלציה, השיפוצים, העפר, ההנדסה הבנאית (בניין) וכדומה. כל קבלן יכול להיבחן על מספר קטגוריות ולהירשם בהם לאחר שעמד בקריטריונים. לצד התחום הוא אף מקבל סיווג הנקבע בהתאם להיקף הכספי של הפרויקט או ההיקף הפיזי שלו. הסיווג הראשוני הוא א' ומתקדם הלאה. ברמות סיווג עליונות אין גבול להיקפי העבודה. הפועל היוצא של הסיווג הוא, יכולת להשתתף במכרזים ממשלתיים וציבוריים בהיקפים גדולים מאוד. יש לציין כי לקבלנים רשומים יש עדיפות ויתרון על אלו שאינם רשומים.

   תהליך הרישום בפנקס הקבלנים

   תהליך הרישום בפנקס הקבלנים

   כל אחד יכול לבקש את הבקשה בתנאי שברשותו ניסיון נדרש לפי תחום העיסוק, לבעל החברה או לבעלי הכישורים, אותם הוא מעסיק. בנוסף, צריך להציג אישור על לימוד בקורס מקצועי מוכר רשמית בתחום המבוקש. כמו כן עליו לצרף מסמכים שונים: 

   1. תצלום דף זהות כולל מספר זהות ושם.
   2. תצהיר חתום בפני עורך דין, הצהרה חתומה על ידי המבקשים לאימות היעדר הרשעות.
   3.  אישור עוסק מורשה ממע"מ. 
   4. אישור על ניהול ספרים כחוק. 
   5. תצהירים שונים חתומים על ידי עורך דין.
   6.  כרטסת הנהלת חשבונות.
   7. פירוט חשבוניות על פי פורמט מבוקש.
   8. מסמכים מביטוח לאומי.
   9. מסמכים נוספים שונים.

   שירות מקצועי

   חברת הילה רישום קבלנים, מתמחה בנושא ומומלץ לקבל ממנה שירות בתחום. השירות המקיף כולל ייעוץ, מילוי והגשת טפסים, מעקב וליווי עד הרישום עצמו, התאמת כוח אדם ובעלי כישורים, שינויי סיווג לקבלנים רשומים ועוד…

   שיווק דיגיטלי לעסק שיווק דיגיטלי לעסק